افرادی که معمولا در بحث خرید و فروش محصولات خشکبار خصوصاً پسته فعالیت می کنند، همیشه به دنبال خرید این محصولات به صورت مستقیم از باغدار و کشاورز هستند. به گونه‌ای که خرید پسته از باغدار یکی از بزرگترین دغدغه های مصرف کنندگان و خریداران است که در این شرایط قیمت ها بسیار مناسب تمام می شود. پس دیگر نیازی نیست که نگران تفاوت قیمت‌ها از باغدار و کشاورز تا رسیدن به دست فروشنده بود.

شاید یکی از بزرگترین علت هایی که افراد به دنبال خرید این محصولات از کشاورز و باغدار می باشند، این است که اخیراً نوسان قیمت را بر روی محصولات خشکبار بسیار شاهد هستیم. به گونه‌ای که در بازار خشکبار خصوصاً بزرگترین بازار خشکبار ایرانی متعلق به شهر مشهد قیمت ها بسیار متفاوت اعلام می شود. اگر شما فردی باشید که به صورت حرفه‌ای عمل نکنید ممکن است بر سر قیمت و همچنین کیفیت دچار دردسر شوید.

خرید پسته از دامغان

پسته دارای انواع گوناگونی می باشد. هر کدام از این انواع بر اساس ویژگی هایی که دارند به نوع مرغوب، معمولی و نوع درجه پایین تر تقسیم بندی می شوند. یکی از پسته هایی که همیشه مورد توجه مصرف کنندگان بوده است، پسته ی دامغان میباشد. به طوری که خرید پسته از دامغان همیشه برای طرفداران این محصول مد نظر می باشد. از آنجایی که خرید پسته از باغدار منجر به کاهش قیمت این محصول می شود، نشان می‌دهد که مصرف کنندگان به دنبال خرید بهترین محصولات مثل پسته دامغان و مناسب ترین قیمت مانند شرایط خرید از کشاورز و باغدار هستند.

اما بر سر راه این افکار و خواسته‌ها مسائل و مشکلاتی سد راه می شوند. به گونه ای که شما آن چنان که تصور می کنید نمی توانید به راحتی اقدام به خرید پسته از باغدار داشته باشید. شاید بتوان بزرگترین علت این موضوع را اینطور گفت که
اولاً: دستیابی به باغدار و کشاورز برای همه ی افراد میسر نیست.
شما نمی توانید از هر مکانی که زندگی می کنید به آسانی خودتان را به کشاورزان و باغداران فروشنده ی محصولات برسانید.
ثانیا: این افراد معمولاً به دلیل اینکه به دنبال فروش محصولات شان به صورت یکجا و عمده می باشند، با افراد معتبری که سالیانه حتی گاهی اوقات پیش از رسیدن محصولات، اقدام به خرید محصولات از این افراد می کنند.
همچنین ممکن است برعکس تصور شما که دستیابی به افرادی که محصولاتشان را در باغ می فروشند، مناسب است.
اما به دلیل عدم آشنایی شما و متخصص نبودن شما این محصولات هم با کیفیت پایین و هم قیمت گزاف به دست شما می‌رسد.
در واقع شما تلاش برای چیزی داشتید که برعکس آن برایتان رخ داده است. با توجه به این موضوع موارد متعددی لازم است تا شما بر اساس آنها اقدام به خرید کنید.

خرید پسته از باغدار

قیمت پسته خام با پوست

مسلما قیمت پسته خام با پوست نسبت به مغز پسته مناسب تر تمام می شود. اما توجه کنید که وقتی که افراد درباره ی خرید پسته از باغدار صحبت می کنند، ما متوجه میشویم که این افراد به دنبال خرید این محصول با قیمت مناسب می باشند.
پس لازم است که بر اساس این موضوع محصولات را به گونه‌ای خریداری کنند که در نهایت قیمت مناسب تمام شود.

همانطور که اشاره کردیم خرید از باغدار و کشاورز برعکس تصور عموم آنچنان آسان نیست. پس بهتر است یک موضوع را برای شما مشخص کنیم.
یک مجموعه با سالها تلاش در زمینه ی خرید و فروش خشکبار توانسته شرایطی را ایجاد کند که مصرف کنندگان به آسانی اقدام به خرید محصولات این مجموعه داشته باشند.

قیمت ها در این مجموعه به گونه‌ای ارائه می‌شود که انگار شما خرید پسته از باغدار را تجربه می کنید. شاید علت این موضوع را بتوان اینگونه اشاره کرد که مجموعه به صورت کاملا مستقیم و بدون واسطه فعالیت می‌کند.
پس طبیعی است که قیمت ها برای مصرف کنندگان مقرون به صرفه تمام شود.

خرید پسته از باغدار

خرید پسته با پوست

پس خرید پسته با پوست به این دلیل که هلدینگ براتی معتبرترین مجموعه در ارائه محصولات خشکبار در بازار خشکبار مشهد است، قیمت های مناسبی را اعلام می کند به گونه ای برای شما از این مجموعه انجام می شود که به نظر می رسد شما اقدام به خرید پسته از باغدار داشتید . از طرفی دیگر لازم نیست نگران کیفیت های خریداری باشید.

زیرا شما حتی اگر محصولات را از باغدار بخرید، طبیعتاً به دلیل این که به صورت درهم و عمده خریداری می‌کنید محصولات درهم دارای انواع کیفیت ها می باشند.
اما در این صورت با خرید از این مجموعه شما پرداخت بهای مناسب را به ازای بالاترین کیفیت و درجه بندی داشتید.
از آن جایی که خرید و فروش پسته بسیار پر اهمیت است. همچنین در بخش صادرات نیز کشورهای بسیاری اقدام به خرید این محصول از کشور ایران دارند.
پس مسئله ی قیمت می تواند بزرگترین دستاوردی باشد که هلدینگ براتی اقدام به مقرون به صرفه کردن آن کرد.
تلاش برای کسب رضایتمندی مصرف کنندگان چیزی نیست که هر مجموعه آن را اولویت فعالیت خود قرار دهد.

خرید پسته از باغدار

قیمت پسته احمد آقایی

قیمت پسته احمد آقایی یکی از مهم‌ترین استعلام قیمت اقلام پسته می باشد که مد نظر بسیاری از مصرف کنندگان و خریداران این محصول است. شاید علت آن را به مرغوبیت این نوع پسته در بین طرفداران پسته دانست.
حتی ما شاهد ارسال این محصول سالیانه به میزان زیادی به سایر کشورها هستیم.
از آن جایی که در بحث صادرات و خرید محصولات خشکبار کشورهای دیگر نیز به دنبال خرید پسته از باغدار و مقرون‌به‌صرفه تمام شدن قیمت ها میباشند، پس هلدینگ براتی برای آنها نیز بهترین انتخاب به شمار می رفت.
به گونه‌ای که این مجموعه نیز در بخش صادرات خوش درخشیده است. توجه کنید که علاوه بر پسته احمدآقایی دارای گونه‌های دیگر پسته هستیم.
شما اگر با صورت یک فرد حرفه‌ای عمل می کنید باید حتماً درباره این پسته اطلاعات داشته باشید.
از طرفی موارد زیادی پیرامون خرید و فروش و تجارت محصولات مختلف می باشد که شما با عمل با آنها باید بهترین قدم را برای موفقیت بردارید.

فروش پسته عمده

درست است که خرید پسته از باغدار به هر میزانی که مصرف کننده و خریدار نیازمند باشد انجام می‌شود.
اما هلدینگ براتی نیز به دلیل این که به صورت عمده فروشی فعالیت می‌کند فروش پسته عمده را در مجموعه خود برای مصرف کنندگان و مشتریانش ایجاد کرده است.
این مجموعه بهترین کیفیت ها را در فروش عمده در اختیار مشتری قرار می دهد.
به این علت که ما در فروش عمده شاهد فروش محصولات به صورت درهم و با کیفیت های مختلف نیز هستیم.
اما هلدینگ براتی تمام قواعد و قوانینی که در نهایت ریسک خرید را برای مشتری بالا میبرد را شکسته و بهترین راه حل ها را پیش بینی می کند.
برای خرید از این مجموعه از طریق وب سایت موجود با مشاوران فروش دلسوز و حرفه‌ای مجموعه ارتباط بگیرید.

برای سفارش این محصول بر روی شماره زیر کلیک کنید

09151214060

اگر قصد خرید گردو امسالی دارید برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت بر روی همین متن کلیک کنید