آجیل نوروز یکی از بهترین محصولات در شادترین روز از سال در کشور ایران می باشد. پس مهم است که با چه قیمتی عرضه شود؟ قیمت آجیل نوروز در هلدینگ براتی شرایطی را ایجاد کرد که هر کس بتواند این محصول را در این روز مهم تهیه کند. البته که اجزای تشکیل دهنده آجیل را خود شما انتخاب می کنید. اما حتی اگر این محصول با مهم ترین انواع آجیل و مغز ها تکمیل شود باز هم قیمت آن قابل مقایسه با مجموعه های دیگر نیست.

قیمت آجیل نوروز از هلدینگ براتی

قیمت آجیل مخلوط شب عید در بازار خشکبار مشهد

شما در بازار خشکبار مشهد با تنوع بی نظیری از محصولات رو به رو می‌شوید. قیمت آجیل مخلوط شب عید در بازار خشکبار مشهد با تفاوت قیمت عرضه می شود. به دو علت:

اولا: اجزای تشکیل دهنده این آجیل تاثیر بسزایی بر قیمت آن دارند. به طوری که هر چقدر از مغزها و آجیل های گرانتری در آن استفاده شود، طبیعتاً قیمت آجیل نیز بالا می رود.

ثانیا: اینکه محصول توسط کدام برند شرکت یا مجموعه عرضه می‌شود نیز تاثیر خود را بر قیمت می گذارد.

آجیل شب عید را اجزای گوناگونی تشکیل می دهد. شما ممکن است علاوه بر انواع مغزها از تخم ها نیز در این آجیل به کار ببرید.

حتی ممکن است آجیل تنها متشکل از انواع مغز دانه ها باشد. در این صورت انواع تخمه را در کنار آجیل برای پذیرایی استفاده کنید.

مغزها می تواند بدون پوست یا با پوست باشد. حتی برای طعم دار کردن آن نیز از نمک، آبلیمو، زعفران و غیره استفاده می شود. به طوری که در نهایت آجیل به صورت شور همراه با برشته شدن عرضه می شود.

به طور کلی اجزای تشکیل دهنده آجیل مخلوط می تواند به شرح زیر باشد:

پسته، فندق، گردو، بادام زمینی، بادام هندی، بادام درختی، بادام منقا، تخمه کدو و تخمه ژاپنی و غیره باشد.

هر چقدر نوع آجیل از نظر درجه بندی بالاتر برود قبر قیمت آجیل نوروز تاثیر گذار است. یعنی بهترین آجیل نوروز تشکیل شده است چند مغز اصلی بدون پوست همراه با چاشنی نمک می باشد. پس از آن هرچقدر به این اجزا اجزای دیگری اضافه شود و یا روش های دیگری به کار برده شود در نهایت هم درجه بندی آجیل پایین می آید. هم قیمت آجیل نوروز متفاوت می شود. هر کدام از برندهای مطرحی که در بازار خشکبار میباشند، قیمت های متفاوت ارائه می دهند.

قیمت آجیل نوروز از هلدینگ براتی

سایت خرید آجیل ارزان کرج

این روزها با گسترش علم الکترونیک و اینترنت خرید آسان شده است. خصوصا اینکه سایت خرید آجیل ارزان کرج توانسته در دسترس همگان قرار بگیرد. اینسایت همین سایت مورد نظر است که متعلق به هلدینگ براتی می باشد. این مجموعه در شهر مشهد واقع است و در آنجا فعالیت خود را انجام می دهد. سایتی که متن ها به شهر کرج خدمات ارائه می دهد، بلکه همه افراد در اقصی نقاط کشور ایران و حتی خارج از ایران توانایی خرید از این وبسایت را دارند.

از آنجایی که این وبسایت متعلق به شرکت براتی می باشد، قیمت ارزان مسئله ی دور از ذهن نیست.

این مجموعه یکی از بزرگترین مجموعه های پخش محصولات خشکبار نیز هست. فعالیت خود را به صورت کاملاً بدون واسطه انجام می دهد. به همین علت است که می‌توان گفت قیمت های این مجموعه تفاوت فاحشی با قیمت های ارزانترین مجموعه ها نیز دارد.

از آن جایی که فروش محصولات خشکبار رضایتمندی را همراه داشته است پس از لحاظ کیفیت آسوده خاطر باشید. تضمین قیمت را که قبل تر اعلام کردیم.

کیفیت ارائه شده نیز قابل مقایسه با هیچ مرکز فروش و عرضه ی خشکبار نیست. پس هر چیزی که شما را برای امر خرید آجیل نوروز نگران کند پیش بینی آن را انجام داده ایم. جالب است بدانید مجموعه های دیگری که در امر فروش وارد می شوند حتی نوع مغزهای آجیل را نیز بر قیمت تاثیر می دهند.

قیمت آجیل نوروز از هلدینگ براتی

قیمت آجیل صادراتی با کیفیت

قیمت آجیل صادراتی با کیفیت به اندازه می باشد. زیرا این قیمت بوده است که طرفداران محصولات ایرانی را به سمت کشور ما جذب کرده است. در کشور ایران ما سالانه حجم تولید بالایی از محصولات کشاورزی را دارا می باشیم. به طوری که درصد زیادی از این محصولات به کشورهای دیگر صادر می شود. این صادرات هم باعث ارزآوری به داخل کشور ایران می شود. هم خریداران محصولات ایرانی را که در کشورهای دیگر طرفدار این محصول می باشند رفع نیاز می کند.

آجیلی که برای صادرات انتخاب می شود از نوع درجه یک است. به گونه ای که از بهترین انواع مغزها با ظاهری شکیل و مرغوب تولید می شود. حتی بسته بندی این محصولات نیز به گونه ای دیگر انجام میشود.

قطعاً قیمت این نوع آجیل ها بسیار متفاوت تر از آجیل معمولی می باشد.

پس حتی افرادی که در کشورهای دیگر به جز ایران طرفدار خرید آجیل نوروز هستند به دنبال قیمت مقرون به صرفه از این محصول می باشند. قیمتی که برای آنها صرفه اقتصادی داشته باشد. از آنجایی که تولید محصولات گوناگون در کشور ایران بسیار مقرون به صرفه تمام می شود از در بحث صادرات به کشورهای دیگر علاقه مند به خرید از ایران می باشند. یکی از مهمترین دلایل این علاقه مندی این است که اولا محصولات ایرانی نسبت به خیلی از کشورهای دیگر مرغوبیت بالایی دارد.

ثانیا: هزینه های مربوط به تولید بسته بندی و ارسال محصولات به کشورهای دیگر خیلی کمتر از تولید همان محصول در کشور مقصد میشود. پس حتی اگر قیمتی گران ارائه شود در نهایت برای صادرات مناسب تمام می شود. اما حتی اگر برای خرید محصولات برای صادرات نیازمند نبودید، برای خرید آجیل و خشکبار مورد نیاز خود حتما به هلدینگ براتی سر بزنید.

نشانه هایی برای خرید آجیل مرغوب

دارای مغز های سالم، بدون کپک زدگی، سیاهی و خرابی باشد.

به اندازه ی کافی درشت و پر مغز باشد.

بدون استفاده از هرگونه مواد افزودنی یا مواد نگهدارنده باشد.

چه در حالت شوری، چه در حالت خامی طعم مطلوب و تازگی از آن حس شود.

قیمتی که برای آن ارائه می شود متناسب با نوع آجیل باشد.

درجه یک بودن، درجه دو بودن و غیره آن مشخص باشد.

برای سفارش این محصول بر روی شماره زیر کلیک کنید

09151214060.

اگر قصد خرید توت خشک مرغوب دارید برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید